Discord

Discord Sunucusu

Müşteri ortamından daha fazlası! Sizleri discord sunucumuza bekliyoruz. Katılmak için buraya tıklayın.

Slot Sınırı Yok

Slot Sınırı Yok

Tüm ürünlerimizde slot sayısı sınırsızdır. İster ilk paketi istersen en son paketi al, slot kontrolü tamamen senin elinde!

Reklamın Hazır

Reklamın Hazır

Sunucu açması senden, reklam bizden! MC-TR.COM İş birliğiyle yapılan ücretsiz kampanyalar ile sunucunuzu bir adım öne taşıyın!

Keyubu Ödeme API

Keyubu Ödeme API'si İle Oyuncularınızdan Ödeme Alın!

Minecraft sunucularınıza ücretsiz Keyubu API'sini kuruyoruz. Keyubu Ödeme API'si ile oyuncularınıza MineWeb veya istediğiniz Web scriptleriyle, düşük komisyonla satış yapabilirsiniz. Bakiyeniz Keyubu hesabınızda ki bakiyenize otomatik olarak aktarılır. Keyubu bakiyesiyle sitemizde dilediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Minecraft Bungeecord Paketi

DDos Koruması

DDoS Koruması

Türkiye lokasyonlu sunucularda yurt içi 2 Gbit / yurt dışı 800 Gbit Voxility koruması, yurt dışı lokasyonlu sunucularımızda OVH Game DDOS koruması ile kesintisiz oyun deneyimi yaşayın!

Bot Koruması

Bot Koruması

Geliştirdiğimiz üst düzey eklenti ile bot korumasına hakim oluyoruz ve çözüme kavuşturuyorruz. İnternet üzerinde bulunan tüm bot saldırılarına karşı %99 koruma sağlıyoruz!

RAM

RAM

RAM durumu tamamen esnektir. Bungee sunucusu istediği kadar kullanım hakkına sahiptir. Herhangi bir sınırlama yoktur.

İşlemci

İşlemci

İşlemci durumu tamamen esnektir. Bungee sunucusu istediği kadar kullanım hakkına sahiptir. Herhangi bir sınırlama yoktur.

Yönetim Paneli

Yönetim Paneli

Tamamen güncel ve yenilikçi bir panel ile sunucunuzu çok basit bir şekilde yönetin. Gereksiz tüm özelliklerden arındırılmıştır!

Bungeecord

Bungeecord

Son sürüm bungeecord ve eklentiler ile tamamen açıklardan arındırılmıştır. Eklentiler önerilerinize göre geliştirilmektedir.

Copyright © 2018Keyubutüm hakları saklıdır.

Ödeme Seçenekleri